Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

 

JURA ENA Micro 90 kafijas automāts

Pasaulē pirmais vienas tasītes automāts ar P.E.P.©
Артикул: 870145
Штрихкод: 7610917150618
Доступность: 9 в наличии
Продукты в упаковке: 1
Mинимальное количество: 1
Минимальный срок действия: 01.01.2021
Производитель: JURA
€ 742,975 без налога

Kā moderns jaunākās paaudzes vienas tasītes kafijas automāts, ENA Micro 90 pārsteidz ar plašu dzērienu klāstu, unikālu kafijas kvalitāti, intuitīvu vadību, kompaktiem izmēriem un perfektu higiēnu. Pulsa Ekstrakcijas Process (P.E.P.©) optimizē pagatavošanas laiku un nodrošina maximālu aromātu maza tilpuma dzērieniem kā espresso.

Kompaktais viena spiediena JURA kafijas automāts var pagatavot pilnu kafijas dzērienu klāstu, no latte macchiato, cappuccino un piena putām līdz kafijai, espresso un karstam ūdenim, piespiežot tikai vienu pogu. Pateicoties enerģijas taupīšanas režīmam, tas patērē ļoti maz elktroenerģijas.

 


Pasaulē pirmais vienas tasītes automāts ar P.E.P.©

JURA ir pilnveidojusi visu pagatavošanas  procesu mazajiem kafijas dzērieniem no 15 ml līdz 80ml. Tieši tāpēc ENA Micro 90 tos pagatavo tādā pat kvalitātē kā kafijas bāros un kafejnīcās. AromaG3 dzirnavas tagad darbojas divreiz ātrāk un nodrošina vienmērīgu kafijas malumu saglabājot aromātu.

Plašs dzērienu klāsts

ENA Micro 90 var paveikt daudz vairāk, kā ‘tikai’ pagatavot izcilu kafiju: pateicoties viena spiediena (One-Touch) tehnoloģijai, tas pagatavo arī modernos dzērienus latte macchiato un cappuccino ar pienu un piena putām, piespiežot tikai vienu pogu. Tikpat viegli, tas var pagatavot arī piena putu porciju.

Pašsaprotama lietošana

Skaidri izkārtots vadībaspanelis izstaro eleganci un vienkāršību ar tā smalki, izceltajām pogām. Visiem uzstādījumiem un programmēšanas funkcijām var ērti piekļūt vienkārši pagriežot un piespiežot rotējošo slēdzi.

Kompakta elegance

ENA Micro 90 savu žilbinošo funkcionalitāti  ievieto kompaktos izmēros. Ar skaidri noteiktām līnijām, tas eleganti papildinās ikvienu interjeru un ietilps pat ļoti mazā vietā. Noliecoties pret lietotāju tas pauž pieredzi un krāsas rada perfektu harmoniju.

Характеристики
Zīmols: JURA
Valsts: Šveice
Neto svars (g): 9400 g